Powrot do przegladu
kuiper
2005
Ultra Lite
Voorthuizerstraat 196
3881sm Putten
BE semi-trailerTyp
BE OPLEGGER 5 TON KUIPDIEPLADERDescription
mini saddle low loader License plate OJ-67-BF Year of construction October 5, 2005 Kuiper brand 2 axes 5,000 kg total trailer 3,310 kg payload Trailer size Length 8 meters flat piece 491 cm long Width 166 cm loading area Total width 220 cm 2 steel folding ramps Price semi-trailer € 8950,- excl. VAT
Informacje finansowe
Pozostały BPM
€0Kwalifikujący się do VAT
Tak
Identyfikacja
Numer referencyjny
1115License plate
OJ-67-BFHistoria i stan
Data budowy
2005Data pierwszej rejestracji
5 Oct 2005APK ważny do
21 Sep 2024Wymiary
Długość
815 cmSzerokość
220 cmRozstaw osi
470 cmMasa własna
1,690 kgŁadowność
3,310 kgGVW
5,000 kgOgłoszeniodawca
Ogłoszeniodawca
Ultra LiteStrona internetowa
http://ultra-lite.nlNumer telefonu
+316 57****68 (tonen)Adres
Voorthuizerstraat 196Kod pocztowy
3881smMiasto
PuttenKraj
HolandiaOgłoszeniodawca
Nazwa
HENDRI VAN DE STEEGNumer komórkowy
+316 57****68 (tonen)Języki
DutchNazwa
ARD VAN DE STEEGNumer komórkowy
+316 53****66 (tonen)Języki
Dutch